خوش آمدید

جستجو

تبلیغات

اهمیت نماز در ترک خود ارضایی

  تاثیر نماز بسیار در ترک خود ارضایی بالاست و میتوان گفت آنان که نماز را سبک می شمارند و یا نمیخوانند یا حتی از اول وقت آن رد میشود، ترک خود ارضایی خیلی سخت تر میشود! آیه شریف قرآن میفرمایند : إِنَّ الصَّلاةَ تَنْهَى عَنِ الْفَحْشَآءِ وَالْمُنکَرِ  یعنی نماز بازدارنده گناه است ، براى جلوگیرى از فحشا و منکر بالاتر از هر اهرم دیگر نماز است.البته نماز نه فقط خم و راست شدن . این داستان اهمیت نماز را اعلام میکند که اگر نماز این خانم درست میبود و ترک نمی شد، زنا نمی کرد.

  زنی آمد پیش پیامبر برای اعتراف به زنا! 
  پیامبر فرمود: حال بگو گناهت چيست ؟  زن گفت : يا رسول الله ، من شوهر دارم ، زنا دادم و آبستن شدم ، بچه به دنيا آمد ، او را در خمره سركه خفه كردم ، و سركه هاي نجس را به مردم فروختم . پيامبر ( ص ) خيلي ناراحت شد ، و فرمود : مي خواهي به تو بگويم چرا به درون اين چاه گمراهي افتادي ؟
   گمان مي كنم  نماز نمي خواني و رابطه ات با خدا قطع شده و دچار اين فلاكت شده اي !

  آیت الله بهجت به نقل از آیت الله قاضی رحمه الله می فرمایند: ایشان گفتند اگر انسان نماز اول وقت خواند و به مقامات عالیه نرسید مرا لعن کند . 

  گاهی اوقات که نماز صبح قضا میشود یا نماز ظهر و عصر به تاخیر می افتد بیشتر از همیشه تحریک به خود ارضایی میشوید و حتی روز هایی خود ارضایی میکنید که نسبت به نماز کاهل شده اید. 


  این مطلب تا کنون 15 بار بازدید شده است.
  منبع
  برچسب ها : نماز ,الله ,
  اهمیت نماز در ترک خود ارضایی

تبلیغات


  محل نمایش تبلیغات شما

پربازدیدترین مطالب

آمار

تبلیغات

محل نمایش تبلیغات شما

تبلیغات

محل نمایش تبلیغات شما

آخرین کلمات جستجو شده