خوش آمدید

جستجو

تبلیغات

اهمیت نماز در ترک خود ارضایی

  تاثیر نماز بسیار در ترک خود ارضایی بالاست و میتوان گفت آنان که نماز را سبک می شمارند و یا نمیخوانند یا حتی از اول وقت آن رد میشود، ترک خود ارضایی خیلی سخت تر میشود! آیه شریف قرآن میفرمایند : إِنَّ الصَّلاةَ تَنْهَى عَنِ الْفَحْشَآءِ وَالْمُنکَرِ  یعنی نماز بازدارنده گناه است ، براى جلوگیرى از فحشا و منکر بالاتر از هر اهرم دیگر نماز است.البته نماز نه فقط خم و راست شدن . این داستان اهمیت نماز را اعلام میکند که اگر نماز این خانم درست میبود و ترک نمی شد، زنا نمی کرد.

  زنی آمد پیش پیامبر برای اعتراف به زنا! 
  پیامبر فرمود: حال بگو گناهت چيست ؟  زن گفت : يا رسول الله ، من شوهر دارم ، زنا دادم و آبستن شدم ، بچه به دنيا آمد ، او را در خمره سركه خفه كردم ، و سركه هاي نجس را به مردم فروختم . پيامبر ( ص ) خيلي ناراحت شد ، و فرمود : مي خواهي به تو بگويم چرا به درون اين چاه گمراهي افتادي ؟
   گمان مي كنم  نماز نمي خواني و رابطه ات با خدا قطع شده و دچار اين فلاكت شده اي !

  آیت الله بهجت به نقل از آیت الله قاضی رحمه الله می فرمایند: ایشان گفتند اگر انسان نماز اول وقت خواند و به مقامات عالیه نرسید مرا لعن کند . 

  گاهی اوقات که نماز صبح قضا میشود یا نماز ظهر و عصر به تاخیر می افتد بیشتر از همیشه تحریک به خود ارضایی میشوید و حتی روز هایی خود ارضایی میکنید که نسبت به نماز کاهل شده اید. 


  این مطلب تا کنون 43 بار بازدید شده است.
  منبع
  برچسب ها : نماز ,الله ,
  اهمیت نماز در ترک خود ارضایی

تبلیغات


  محل نمایش تبلیغات شما

پربازدیدترین مطالب

آمار

تبلیغات

محل نمایش تبلیغات شما

تبلیغات

محل نمایش تبلیغات شما

آخرین کلمات جستجو شده

تگ های برتر